Usprawnij zarządzanie z SAP Business One

11 stycznia 2018

11:30-12:30

SPOTKANIE WYSTARTUJE ZA
 • 00

  dni

 • 00

  godzin/y

 • 00

  minut(y)

 • 00

  sekund/y

DODAJ DO MOJEGO KALENDARZA 2018-01-11 11:30:00 2018-01-11 12:30:00 Europe/Warsaw Usprawnij zarządzanie z SAP Business One Zapraszamy na spotkanie Usprawnij zarządzanie z SAP Business One podczas którego poznają Państwo możliwości SAP Business One – kompleksowego oprogramowania do zarządzania firmą: od zakupu, produkcji i gospodarki magazynowej, po sprzedaż, księgowość, controlling finansowy i zarządzanie relacjami z klientami. Ptak Warsaw EXPO Nadarzyn, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, HALA I, sala konferencyjna nr 5 (drugi dzień Targów Sadownictwa i Warzywnictwa 2018) ALTAB S.A. sap@altab.pl
O spotkaniu

Spotkanie podczas drugiego dnia Targów Sadownictwa i Warzywnictwa 2018 w Ptak Warsaw Expo Nadarzyn  – 11 stycznia 2018  – poświęcimy rozwiązaniu SAP Business One, które od wielu lat sprawdza się na całym świecie.

Chcąc podzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami i wiedzą, zapraszamy na inspirujące spotkanie, na którym zaprezentujemy, że wsparcie technologii jest nieodzowne w maksymalizacji wyników biznesowych i budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Czy wiesz, że ponad 40% firm w Polsce korzysta z rozwiązań SAP? A główne korzyści jakie przedsiębiorstwa odnotowują dzięki wdrożeniu rozwiązań SAP to:

– Zwiększanie przewagi konkurencyjnej
– 60% Krótsze terminy realizacji zleceń
– 30% Niższe koszty magazynowe
– Zdecydowana poprawa płynności finansowej

Poznaj SAP Business One

Dzięki wdrożeniu SAP Business One firmy poprawiają swoją wydajność i przejmują całkowitą kontrolę nad najważniejszymi procesami i działaniami. SAP Business One w prosty sposób zapewnia dostęp do pełnej, aktualnej informacji o stanie działalności, pozwalając szybciej reagować na potrzeby klientów i rozwijać się w bardziej opłacalny i zrównoważony sposób.

Ponieważ każda organizacja jest inna, SAP Business One zaprojektowany został pod kątem maksymalnej elastyczności. Jest to kompletne i konfigurowalne rozwiązanie, które dzięki dostępnym rozszerzeniom branżowym i łatwej integracji z aplikacjami zewnętrznymi, może zostać w pełni dostosowane do specyficznych wymagań Państwa firmy i rozwijać się wraz z nią.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych:

zwiększeniem efektywności procesów biznesowych
– zarządzaniem globalnym w oparciu o jedno, kompleksowe i spójne rozwiązanie
– usprawnieniem i automatyzacją procesów
– poprawą wydajności
optymalizacją wykorzystania zasobów

 • SAP Business One jako kompleksowa platforma do zarządzania
 • SAP Business One – interaktywny system wspomagający zarządzanie
 • Chcę wdrożyć SAP Business One – od czego zacząć?

Odbierz VOUHER o wartości 1.200,00 zł

Dla każdego z zarejestrowanych uczestników spotkania przewidzieliśmy VOUCHER o wartości 1.200,00 zł na analizę przedwdrożeniową systemu SAP Business One. Voucher do osobistego odbioru podczas spotkania 11 stycznia 2018. Termin ważności vouchera: do 31 grudnia 2018.

Agenda

11:15 – 12:30            Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2018

SAP Business One jako kompleksowa platforma do zarządzania
Zaprezentujemy jak dzięki elastyczności SAP Business One, możliwościom konfiguracji i narzędziom integracyjnym skrócić czas dostępu do kompleksowej informacji.

SAP Business One – interaktywny system wspomagający zarządzanie
Wskażemy jak zyskać przewagę konkurencyjną wykorzystując nowoczesne narzędzia i technologie.

Wdrożenie SAP Business One
Powiemy jak przygotować się do wdrożenia, na co zwrócić uwagę i od czego zacząć.

11:15 – 12:30

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2018

SAP Business One jako kompleksowa platforma do zarządzania
Zaprezentujemy jak dzięki elastyczności SAP Business One, możliwościom konfiguracji i narzędziom integracyjnym skrócić czas dostępu do kompleksowej informacji.

SAP Business One – interaktywny system wspomagający zarządzanie
Wskażemy jak zyskać przewagę konkurencyjną wykorzystując nowoczesne narzędzia i technologie.

Wdrożenie SAP Business One
Powiemy jak przygotować się do wdrożenia, na co zwrócić uwagę i od czego zacząć.

Prelegenci

Paweł Matejko

Altab S.A.

Paweł Matejko jest ekspertem w zakresie zarządzania, kierowania projektami informatycznymi, BI, rachunkowości zarządczej oraz controllingu. W Altab S.A. odpowiada za przygotowanie i realizację strategii rozwoju. Jest skutecznym menadżerem posiadającym umiejętności dostrzegania i wykorzystania potencjału tkwiącego we współpracownikach.

„Jestem wizjonerem, mam głowę pełną pomysłów, które konsekwentnie realizuję. To na co nie mogę sobie pozwolić to strata czasu. Dlatego w swojej pracy korzystam z rozwiązań organizacyjnych wspomagających zarządzanie, zbudowanych w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologicznie i narzędzia informatyczne. Dzięki temu dostrzegam ukryty potencjał i mogę tak zarządzać czasem, by realizować również swoje pozazawodowe pasje”.

Paweł Matejko

Katarzyna Dulik

Altab S.A.

Katarzyna Dulik jest ekspertem w zakresie przygotowania sprzedaży, prezentacji produktu, oraz obsługi klienta. Kierując zespołem presales i marketingu w Altab S.A., realizuje projekty sprzedażowe, koordynuje pracę sprzedawców, wdrożeniowców i obsługi posprzedażowej. W swojej pracy korzysta z nowoczesnych narzędzi informatycznych, wspomagających utrzymanie jak najlepszych relacji i wysokiego poziomu obsługi klienta.

„Pomagam osiągnąć cele i rozwiązywać problemy moich klientów, zarówno na etapie wyboru narzędzi informatycznych, jak i późniejszego z nich korzystania. Przede wszystkim słucham, żeby zrozumieć, dopiero potem proponuję rozwiązanie.
Nie jestem informatykiem, ale rozumiem ten „język” i potrafię potrzeby klientów przedstawić kolegom z działu wdrożeń. Dzięki temu wdrożenia, a następnie obsługa posprzedażowa, przebiegają płynnie i sprawnie”. 

                                                                                          Katarzyna Dulik

Jak dojechać

Sprawdź, najszybszą drogę dojazdu z Twojego miejsca pobytu

Wprowadż kierunek i typ podróży z formularza po lewej stronie, aby uzyskać wskazówki dojazdu.

Znajdź nasz na targach

Sadownictwa i warzywnictwa 2018

Więcej informacji o

SAP Business One

Rejestracja

Zarejestruj swoją wizytę na spotkanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych przez Altab S.A. w celu rejestracji na konferencję SAP Business One zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych *.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych przez Altab S. A. w celach marketingowych oraz na otrzymywanie od Altab S. A. informacji handlowych zgodnie z regulacjami: 29.08.97r. Dz.U. Nr 133 poz. 883 and 18.07.02 r. Dz. U. Nr 144, poz. 1204 *.

* pola obowiązkowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Angelika Dudzińska-Pająk
Angelika.pajak@altab.pl
+48 693 862 100

 

 

Inne funkcje